Performans
Performans
En ileri teknoloji ile üretilmiş Nankang Yüksek Performans Lastikleri; mükemmel bir yol tutuş ve frenleme kabiliyetiyle sizin ve aracınızın güvenliğini sağlar. Size ise sadece eğlenmek kalır.
 
 
 
KONFOR
KONFOR
Düşük gürültü, konfor, ekonomi ve mükemmel ıslak zemin performansını birleştiren olağanüstü performans.
 
 
 
4x4 & SUV
4x4 & SUV
En zorlu arazi şartlarından, otoban canavarı SUV araçlarınıza kadar en geniş ürün yelpazesi.
 
 
 
TİCARİ ARAÇ
TİCARİ ARAÇ
Güvenlik, ekonomi ve konfor optimum taşıma kapasitesi ile birleşti. Ticari araçlarınız emin ellerde. 
 
 
 
KIŞ
KIŞ
Nankang kış lastikleri ile yolunuz hep açık
 
 
 
HER MEVSİM
HER MEVSİM
Nankang ile yaz ve kış tek lastik
 
 
 
           

Hakkımızda


50 Yıldır Trafikte Güvenlik İçin Çalışıyoruz!

Nankang olarak lastiklerimizin sağlamlığı ve performansı konusunda gurur duyuyoruz. Sürekli Ar-Ge çalışmalarımıza yatırım yaparak sizler için en iyisini yapmaya çalışmaktayız. Nankang Tayvan lastik firmaları içerisinde uzun bir tarihe ve mirasa sahiptir. 50 yıldır "Dürüstlük, Yenilik ve Fayda" kurumsal sloganımız ile büyümemiz ve gelişimimiz devam etmektedir. Giderek seçiciliği artan piyasa taleplerine cevap verebilmek için Ar-ge yatırmlarımızla beraber rekabet, ürün kalitesi, müşteri memnuniyeti, satış sonrası hizmet yönetimi ve ürün yeniliklerimizle sizlere en iyisini sunuyoruz.

Her ülkede olduğu gibi Türkiyede de, bizimle aynı paralellikte hareket edebilecek, gerekli bilgi birikimine ve organizasyona ve sektörde 30 yılı aşkın tecrübeye sahip Mollaoğlu Otomotiv'le 2009 dan beri aynı yolda yürümektenmutluluk ve gurur duyuyoruz.